INTERAKTIF IP OTEL TV

INTERAKTIF IP OTEL TV

VESTEL ÇÖZÜMLERİ

Shadow
Slider

Vestek; 2016 yılında B2B ekran çözümlerinde daha aktif roller almaya odaklanmış, ürün yelpazesine yeni ürünler ekleyerek Hotel TV faaliyetlerini artırmıştır. 50‘ den fazla otelde ve 22.000’i aşkın otel odasında bulunan Vestel Hotel TV yazılımı dışında; B2B ekranları için yurtiçi ve uluslararası sistem entegratörlerine yazılım ve sistem tasarımı desteği Vestek tarafından verilmektedir. Vestel ile birlikte Vestek, Avrupa genelinde yeni ortaklıklarla, çok sayıda otel için yaklaşık 15.000 yeni odaya ulaşarak pazardaki büyüme etkinliğine devam etmektedir.

Vestel HotelTV çözümü işlerinizi büyütmek ve geliştirmek açısından size minimum gider ile optimum faydayı verecek seviyededir. 
Otel endüstrisinde hizmet veren müşterilere, dinamik ve temel hizmet yönetimi aracı sağlamakta, Vestek’in profesyonel teknik destek ekibi, kolay kurulum ve bakım hizmetleri vermektedir
Vestel Akıllı Hotel TV çözümleri; konukseverlik sektöründe gerekli üç temel alana odaklanır; eğlence, kolaylık ve verimlilik. Bu fikirlere göre, Vestel HotelTV ‘de yerleşik olarak bulunan bir dizi benzersiz özelliği geliştirilmiştir. Bu özellikler operasyonel verimliliklerini artırmak için tasarlanmıştır, böylece iş oluşturma girişimleriniz üzerinde daha fazla çaba gösterebilirsiniz.