INTERAKTIF IP OTEL TV

Shadow
Slider

İNTERAKTİF IP HOTEL TV ÇÖZÜMLERİ

c2

Vestek; 2016 yılında B2B ekran çözümlerinde daha aktif roller almaya odaklanmış, ürün yelpazesine yeni ürünler ekleyerek Hotel TV faaliyetlerini artırmıştır. 50‘ den fazla otelde ve 22.000’i aşkın otel odasında bulunan Vestel Hotel TV yazılımı dışında; B2B ekranları için yurtiçi ve uluslararası sistem entegratörlerine yazılım ve sistem tasarımı desteği Vestek tarafından verilmektedir. Vestel ile birlikte Vestek, Avrupa genelinde yeni ortaklıklarla, çok sayıda otel için yaklaşık 15.000 yeni odaya ulaşarak pazardaki büyüme etkinliğine devam etmektedir.

Vestel HotelTV çözümü işlerinizi büyütmek ve geliştirmek açısından size minimum gider ile optimum faydayı verecek seviyededir.
Otel endüstrisinde hizmet veren müşterilere, dinamik ve temel hizmet yönetimi aracı sağlamakta, Vestek’in profesyonel teknik destek ekibi, kolay kurulum ve bakım hizmetleri vermektedir
Vestel Akıllı Hotel TV çözümleri; konukseverlik sektöründe gerekli üç temel alana odaklanır; eğlence, kolaylık ve verimlilik. Bu fikirlere göre, Vestel HotelTV ‘de yerleşik olarak bulunan bir dizi benzersiz özelliği geliştirilmiştir. Bu özellikler operasyonel verimliliklerini artırmak için tasarlanmıştır, böylece iş oluşturma girişimleriniz üzerinde daha fazla çaba gösterebilirsiniz.

IPTV Mimarisi

Interactive IP Hotel TV çözümümüz, işinizi minimum maliyetlerle güçlendirmenize ve geliştirmenize yardımcı olacaktır. Dinamik ve gerekli hizmet yönetim aracını sağlayacak olan bu çözüm; profesyonel teknik destek ekibi yardımı ile sizin için uygun kurulum ve bakım hizmetlerine sahiptir. İşte bu akıllı Çözümler, konaklama endüstrisi için gerekli üç temel alana odaklanır; eğlence, rahatlık ve verimlilik. Bu düşüncelere göre, Vestel HotelTV'de yerleşik olarak bir dizi benzersiz özellik geliştirilmiştir. Bu özellikler operasyonel verimliliği artırmak için tasarlanmıştır, böylece işletme kurma girişimlerinize daha fazla çaba gösterebilirsiniz.

Uzaktan Yönetim Sistemi

Interaktif Hotel TV Sistemi, otel yetkililerine yönetici konsolu üzerinden dinamik ve gerekli bir servis yönetim aracı sağlamaktadır.