HASTANE TV

Shadow
Slider

HASTANE TV ÇÖZÜMLERİ

c2

Hastane TV sistemi, eğlence, kolaylık ve yeterlilik noktalarına odaklanarak, hasta odalarına en iyi misafir ağırlama özelliklerini sunuyor. Çözümümüz, hastane algısını artıracak ve her kesimden hastalar için beklenen kriterleri karşılamayı hedefliyor.

Artık misafirleriniz televizyon kanallarını izlemenin dışında; hasta bilgilerini, diyet bilgilerini, ilaç bilgilerini, giriş çıkış bilgilerini, tahlil ve radyoloji bilgilerini görüntüleyebilir, müzik dinleyebilir veya USB’de saklanan filmleri izleyebilirler.

Medical TV VoD servisimiz sayesinde; hastalarınız yatış yapılan bölüme göre özelleştirilmiş çeşitli videoları izleyebilirler.

Hastane TV’nin siz değerli müşterilerimize sağladığı özellikler arasında:
1. HBYS entegrasyonu (Hastane Bilişim Yönetim Sistemi)
2. İçerik dağıtımı (Digital TV, VoD, MoD vb.)
3. Sınırsız sayıda interaktif servis eklentisi (Uçuş bilgileri, hava durumu vb. her türden RSS tabanlı servis)
4. Hastane senaryosuna özgü içerikler barındıran “Medical TV VoD” servisi
5. “Tedavim”, “Evde Bakım Hizmeti”, “Taleplerim” vb. servis ekranları bulunmaktadır.

Hotel TV’den uyarlanarak başlamış ve sektörel senaryosuna özgü sıfırdan tasarlanmış Hastane TV sistemi; özel ve kamu şehir hastanelerindeki ihtiyacı karşılamaya başlamıştır. Türkiye’nin ilk faaliyete giren şehir hastanesi olan 1300 yataklı Mersin Şehir Hastanesi’nde Vestek’in geliştirdiği IP tabanlı Hastane TV çözümü kurulmuştur. Bu çözümün bir başka örneği, ünlü özel hastanelerden Memorial Hastanesi için müşteriye özgü spesifik senaryolarla aktifleştirilmiştir.

Hastanın kendini evinde hissetmesi amacıyla; hizmet anketleriyle geri bildirimde bulunabilmesi, tedavi süreçlerinde diyet ve ilaç bilgilerine erişebilmesi gibi birçok özellikle hastane deneyimini kusursuz hale getirmeniz artık mümkün.