KOAKSIYEL RF OTEL TV

Shadow
Slider

KOAKSİYEL RF HOTEL TV ÇÖZÜMLERİ

c2

Hospitality TV çözümlerinden düşük maliyetli ve fiyat avantajlı doğası ile Coaxial Hotel TV’nin ayrı bir yeri bulunuyor.

Vestel Hotel TV sisteminde; TV yayınlarını IP’ye dönüştüren DVB-IP gateway temelli IPTV altyapısı kullanılmaktadır. Söz konusu DVB-IP gateway donanımına ve IPTV uyumlu kablolama işlemine ihtiyaç duymayan; koaksiyel temelli RF (Radio Frequency) kablosu akışı üzerinden çalışan, düşük maliyetli bir Hospitality TV çözümü üretilmiştir.

Coaxial RF Hotel TV projesi sayesinde;

  •  PMS ve HBYS entegrasyonları
  •  Hem Hotel TV, hem Hastane TV’ye uyumluluk
  • Müşteriye özel “Hoşgeldiniz” ekranı
  • Akıllı kanal listeleri
  • Bilgilendirme ekranları (Hava durumu, döviz kurları, haberler vb.)

gibi müşterilerin sıklıkla tercih ettiği birçok özelliği, IP network altyapısına ihtiyaç duymadan gerçekleştirerek beklentileri karşılamaktayız.

Koaksiyel Hotel TV Mimarisi

Koaksiyel Hotel TV, otel bilgilerini görüntülemek için uygun bir çözümdür. İstenilen bilgi oluşturulduktan sonra, tüm TV'lere aktarılabilir. Otel misafirperverliği ve misafir ağırlama ihtiyaçlarınızı güçlendirmek ve geliştirmek için yüksek kaliteli ve özel hizmet vererek konukları üzerinde olumlu bir etki bırakmaya yardımcı olur. Otel yönetimi; USB klonlama ve akıllı kanal listeleme, karşılama ekranı ve daha fazlası dahil olmak üzere özel konukseverlik özellikleriyle etkin kurulumun tadını çıkaracaklar. Sistem, düşük kurulum maliyeti ile büyük ve parlak görüntüler sağlayan düşük güç tüketimi için tasarlanmıştır.

Uzaktan Yönetim Sistemi

Interaktif Hotel TV Sistemi, otel yetkililerine yönetici konsolu üzerinden dinamik ve gerekli bir servis yönetim aracı sağlamaktadır.